Imelda Basisschool Sint-Jans-Molenbeek

30mei/20Off

Heropstart Imelda!

Beste ouders,

Hierbij vinden jullie een belangrijke brief over de heropstart van onze school vanaf volgende week. Gelieve deze goed te lezen. Aarzel niet om mij te contacteren indien u vragen heeft. Wij danken jullie alvast voor het vertrouwen.
Vriendelijke groeten,
Juf Sophie
brief Imelda heropstart juni 2020

Chers parents,

Vous trouverez ici une lettre importante concernant la reprise de notre école à partir de la semaine prochaine. Veuillez le lire attentivement. N'hésitez pas à me contacter si vous avez des questions. Nous vous remercions par avance de votre confiance.
Meilleurs salutations,
Juf Sophie
lettre réouverture Imelda juni 2020
Dear parents,
Hereby you will find an important letter about the restart of our school starting next week. Please read it carefully. Don't hesitate to contact me if you have any questions. We thank you in advance for your confidence.
Many greetings,
Juf Sophie
Gearchiveerd onder: Nieuws Reacties zijn uitgeschakeld
Reacties (0) Trackbacks (0)

Onze excuses, het reactie formulieren is op dit moment uitgeschakeld

Trackbacks zijn uitgeschakeld.